נעים מאוד

שמי ניצן רייס חבלין, נשואה ואמא לארבעה ילדים
מטפלת הוליסטית בשיטות של תטא הילינג וריקול הילינג

מגיל צעיר הבנתי שיש קשר בין הגוף והנפש. היום יש הוכחה לכך כאשר מחקרים באפיגנטיקה מלמדים, שביטוי הגנים נשלט ע"י חומרים בתא שיכולים לעבור מדור לדור. זאת עדות הממחישה עד כמה אנו מושפעים ממי שהיו לפנינו ומהחוויות הרגשיות והפיסיות שעברו וכיצד אנו מורישים זאת גם לדור הבא, ואת חשיבות השינוי ברמות הרגשיות העמוקות ביותר של תת המודע אצלנו, בכדי לאפשר שחרור ממשקעי העבר ואת השפעתם עלינו ועל ילדנו.

הטיפול מתאים לכל מי שמאס בקושי ובכאב בחייו ורוצה להתחקות אחרי הגורמים להם ולשנותם. כמו גם למי שמתמודד עם מחלה ו/או תומך באנשים אשר מתמודדים עם קושי או מחלה, גם כטיפול משלים לטיפול קונבנציונלי.  אפשר להגיע אלי לקליניקה בהגושרים ואפשר להפגש בזום.

שיטות אלו עוסקות בחיפוש הטראומות והחוויות הרגשיות אשר טבועות בנו מרגע היווצרותנו ועד היום. בחינת הרבדים הגנטיים והנשמתים מהם אנו מורכבים והסיפורים שקיימים בעץ המשפחה שלנו, היוצרים בנו אמונות והתניות שמנהלות את חיינו ובידנו הבחירה להמשיך ולנהוג על פיהן או לזהותן ולשנות.
מהעבודה בשיטות אלו למדתי שאסור להדחיק ולשמור סודות בבטן, הבנתי עד כמה רגשות חסומים וטראומות מודחקות יבואו לידי ביטוי בגוף, בנפש ובחיי היום יום.
אני מאמינה שהיכולת לשנות ולהירפא נמצאת בכל אחד.ת מאיתנו, העוצמה האמיתית היא בהסכמה לאהוב את מי שאנחנו ולהיות נאמנים לאני האמיתי שלנו.
אני כאן רק לעזור לך להיזכר ביכולת ובעוצמות הללו ולנקות את מה שחוסם מבעדן לבוא לידי ביטוי.
להעניק את מה שעזר לי גם לאחרים.

בקליניקה שלי מבטאים רגשות, מדברים על הכל. בלי אשמה, האשמה או חרטה. כל מה שיעלה ממחבואי הנפש ותת המודע החוצה הוא המפתח להקלה, לשינוי ולריפוי.

במפגש בינינו ניקח מצב, קושי או כאב המתבטאים בחייך ובשיחה נחפש מהיכן הם מגיעים, אילו סיפורים שלך או של המשפחה יצרו אותם ונבין מה ניתן לעשות בכדי ליצר שחרור ושינוי. התהליך מרתק, לעיתים ימצאו בו מקומות עמוקים ונחבאים בך שיוכלו עכשיו לקבל ביטוי וריפוי, לעיתים יתגלו קשרים סמויים בין הסיפור שלך לסיפור של אחד מהוריך או הסבים. כל מה שיעלה, גם אם כואב, טומן בתוכו ריפוי. מהעבודה בשיטות אלו למדתי שאסור להדחיק ולשמור סודות בבטן, הבנתי עד כמה רגשות חסומים וטראומות מודחקות יבואו לידי ביטוי בגוף, בנפש ובחיי היום יום.
אני מאמינה שהיכולת לשנות ולהירפא נמצאת בכל אחד.ת מאיתנו, העוצמה האמיתית היא בהסכמה לאהוב את מי שאנחנו ולהיות נאמנים לאני האמיתי שלנו.
אני כאן רק לעזור לך להיזכר ביכולת ובעוצמות הללו ולנקות את מה שחוסם מבעדן לבוא לידי ביטוי.
להעניק את מה שעזר לי גם לאחרים.

נקודת מבט אחרת, להגיב בצורה שונה לאירועים ולאנשים ולהפסיק לתת לכאבי העבר לנהל אותך. כמו גם שחרור כעסים ותסכול, הנעת תהליכים שתקועים כבר זמן רב, שיפור מערכות יחסים, הקלה בכאבים ותמיכה בתהליכים רפואיים.

מתבגרים: הינך חווה תקופה של שינויים ולחצים חברתיים ולימודיים. במפגשים נוכל לתמוך בך ולהעצים את החוזקות שלך כמו גם לאפשר נקודת מבט שונה על החוויות ומערכות היחסים שלך.

חיילים: נטפל בקשיים איתם את/ה מתמודד/ת במהלך השרות הצבאי, בקשרים הבינאישיים עם הסובבים אותך ובכל נושא אחר אשר מעסיק אותך ופוגע באיכות החיים שלך.

סטודנטים: הלימודים מציפים קשיים ופחדים ישנים, מוסיפים עומס ולחץ לתוך החיים. בקליניקה נוכל לשחרר מגבלות ששורשיהן בעבר ולהראות לך את היכולות והכוחות בך.

נשים וגברים בשגרת החיים: "שגרה" אף פעם אינה שגרה, תמיד יהיו התמודדויות לא צפויות, שינויים, לחצים ועומסים רגשיים ופייסים. במפגשי הטיפול נתבונן במה שמפעיל אותך ומעיק ונאפשר לחוות את חיי השגרה בדרך מטיבה יותר.  

תואר שני בביוטכנולוגיה

לימודי עומק של תטא הילינג וריקול הילינג

קינסיולוגיה מוח

מצבי חיים להם הטיפול עוזר:

  • תמיכה בשינויים בחיים
  • מציאת זוגיות
  • תקופות של לחץ בלימודים ובעבודה
  • פרידות
  • ניקוי משקעי העבר
  • תמיכה בתהליך של התמודדות עם מחלה
  • תמיכה במלווים של אנשי המתמודדים עם מחלה

*תינתן הנחה לחיילים וסטודנטים, מתוך רצון לאפשר את התמיכה הנדרשת, בתקופה בה המשאבים הכלכליים הינם פחותים.

לקוחות ממליצים:

אתר זה הופק לקידום העסקים בגליל במסגרת תכנית "מעברים",

בשיתוף משרד הרווחה ומועצות אזוריות הגליל העליון ומבואות החרמון